VisitOstrava!!! Oficiální průvodce Ostravou

FC Baník Ostrava - Permanentka 2024/2025

  • 27. may - 31. july 2024
  • Vítkovice Municipal Stadium
  • For sale in OSTRAVAINFO information centers, without the possibility of reservation

Football

Nové permanentky na sezonu 2024/25 jdou do prodeje. Celoroční vstupenky na Baník budou znovu patřit mezi ty nejlevnější v celé FORTUNA:LIZE, byť po delší době dochází k mírnému zdražení.

Plných pět let Baník s cenou hlavních produktů v rámci permanentek vůbec nehýbal. Klub se je i přes značný nárůst cen energií a dalších vstupů v postcovidovém období či velké inflaci v předminulém a uplynulém roce snažil držet na co nejpřijatelnější úrovni, ale letos už byl nucen přikročit k mírnému zdražení.

I přesto cena za fotbal na Baníku zůstává lidová. Typický permanentkář Baníku chodící na protilehlou tribunu B, který si letos bude svou permici prodlužovat, zaplatí za jedno ligové utkání přibližně 150 korun a věrnost se tak mu vrací v podobě příznivější ceny. Permice skýtá pro pravidelného fanouška bezkonkurenčně nejvýhodnější způsob návštěv zápasů Baníku.

„Troufnu si říct, že v porovnání s jinými segmenty zábavy či sportů to je pořád opravdu velmi příznivá cena. Nákupem permanentky se dají v porovnání s jednorázovým vstupným na tribunách A a B ušetřit i dva až tři tisíce korun, samozřejmě dle místa v hledišti. Věříme, že to může být dostatečná motivace i pro potenciální nové členy v řadách našich permanentkářů,“ uvedl výkonný ředitel FC Baník Ostrava Michal Bělák.

V ceně permanentky je vedle všech domácích zápasů áčka v základní části a nadstavbě také bezplatné vstupné na domácí přípravná utkání, domácí zápasy MOL Cupu a utkání béčka Baníku, které postoupilo do druhé ligy a v příští sezoně jej čekají zajímavé souboje třeba s Opavou, Zlínem či Brnem.

Do benefitů permice bude náležet rovněž přednostní právo na rezervaci svého celoročního místa a sleva 10% na vstupné v předkole Evropské konferenční ligy, plus sleva 10% na nákup ve fanshopu.

Systém předprodeje zůstává stejný jako doposud, utkání budou znovu rozdělena do kategorií I (Slavia, Sparta, Plzeň) a II (zbytek týmů). Mírný nárůst vstupného se logicky dotýká i jednorázových lístků (viz ceník).

Prodej zahajuje v pondělí 27. května v 15:00 a celý tento týden až do neděle 2. června probíhá výhradně na webu ticketlive.cz, jelikož oficiální fanshop je kvůli atletickému mítinku Zlatá tretra Ostrava a celkové rekonstrukci na měsíc mimo provoz. Od příštího pondělka 3. června bude fanshop dočasně nahrazen prodejním stánkem v OC Forum Nová Karolina v prvním podzemním podlaží jako během Vánoc. Tamtéž bude možno vyměnit e-ticket za plastovou kartičku. Plnohodnotný provoz fanshopu na Městském stadionu pak bude opětovně obnoven v pondělí 1. července.

Stávající permanentkáři mají svá aktuální místa blokována do 20. června.

Share

Save to calendar

Address / map

TICKETS
For sale in OSTRAVAINFO information centers, without the possibility of reservation

3770,- tribuna A

3250,- tribuna B

2730,- tribuna D

permanentkář z minulé sezóny:

2990,- tribuna A

2760,- tribuna B

2290,- tribuna C

 

Podrobnější ceník pod textem.

Other events in place (3)

Print

ceníkFC Baník OstravaceníkFC Baník OstravaceníkFC Baník Ostrava

Vítkovice Municipal Stadium

Závodní 2992/86d
Ostrava-Vítkovice
70300


www.arena-vitkovice.cz/mestsky-stadion


 OTHER EVENTS in Městský stadion VítkoviceTourist Information Offices OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

New City Hall Viewing Tower

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Main Railway Station

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Ostrava - Svinov Railway Station

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih